czwartek, 6 września 2012

Postój

W tym tygodniu leżę i zbijam bąki. Bo mogę. Stwierdziłem, że nie ma co się spinać, nic mnie nie goni. Plany planami, poczekają. Dlatego długo nie udzielałem się na moim blogu, bo jakoś nie miałem o czym pisać:D Moja komiksowa twórczość jest zapauzowana, ale nie rozpaczam. Kilka prac jest rozpoczętych i pewnie za jakiś czas coś z tego ukończę. Bez napinki, bo nikt za to mi nie płaci, nie mam terminów i ogólnie jestem panem własnego losu:) Zbliża się powolutku jesień. Pewnie wtedy odżyję i ruszę do ataku.A teraz z sowieckiej beczki:)

Miałem przyjemność pracować dla wspaniałej ekipy nad bardzo "czerwoną" grą, wspierając ją moimi grafikami. Złapałem bakcyla, a natchnienia nie brakowało. Mowa oczywiście o Red Dream, grze autorstwa imć Skryby. Nie będę się rozpisywał o niej, bo sporo można dowiedzieć się z akcji promocyjnej na blogu Skryby i nie tylko. Zresztą gra będzie wkrótce dostępna dla każdego zainteresowanego. Gra startuje w konkursie i osobiście nie widzę problemu, by RD wygrało. Brzmi nieskromnie? Owszem, ale RD to naprawdę kawał świetnej gry! Mam nadzieję, że pozostali konkurenci też się wykażą, bo liczę na ciekawe projekty. Mam też nadzieję, że razem z chłopakami wpakujemy się w kolejny fajny projekt:)

Staram się o RD za dużo nie mówić/pisać, by przypadkowo nie wygadać się i nie zepsuć niespodzianki:D Polecam też videopromo, które od pierwszej wersji wywołuje u mnie banana na twarzy:)Mir:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz