sobota, 24 lipca 2010

Świat zakryły chmury i lunął deszcz

Początki weekendowych deszczów cieszą bardzo, ale jednoczesne zrobiło się duszno. Na szczęście lepsze to niż gorączki i upały, jakie w tym roku zaserwowało nam lato. Na pobudzenie pewna jednostrzałówka:
Mimo upałów w każdej chwili wytchnienia rysowałem i malowałem. Nie za dużo, ale zawsze coś. Na pierwszy ogień idzie okładka do trzeciego odcinka BLAM!, który planuję na okres sierpień-wrzesień. Z naciskiem na ten drugi miesiąc. Kolejna porcja bezpardonowego strzelania.
Pora ruszyć dupsko i coś komiksowego narysować. W tym roku chyba odpuszczę sobie nowy odcinek Ducka. Jakoś nie wiedzę, bym się z tym wszystkim wyrobił. Tradycyjnie - brak czasu.

Staram się jeszcze napłodzić jak najwięcej do TSoY. Projektuję grafiki na okładkę. Idzie topornie, nie ze wszystkiego jestem zadowolony, ale zrzucam to na karby niemocy twórczej, ograniczeń plastycznych, sprzętowych, czasowych i pogodowych. Jednocześnie staram się dokończyć resztę potrzebnych rysunków do polskiej edycji The Shadow of Yesterday. Nie wiem jak stoi korekta (ale z tego co widzę, to tekst jest ukończony) oraz skład podręcznika. Wszystko wskazuje, że podręcznik ukaże się planowo po wakacjach. Wszystko w woli ojca dyrektora projektu - Darkena. Z tego co już widziałem wyjdzie kawał dobrego, polskiego podręcznika. I to w dodatku za free.

Za free wrzucam tapetkę z kolorowym obrazkiem krainy Khale. Tutaj obrazek w wersji pierwotnej, bez pewnych graficznych bajerów. Tapeta jest pod wymiar 1280x1024, ale jeśli ktoś chce to mogę wrzucić w innej rozdzielni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz